KULIG W ŻABNICY - 22 LUTEGO 2018

Mimo, iż niespełna dwa tygodnie minęły już od tegorocznych ferii, to jednak uczniowie klas V mieli możliwość zasmakować zimowych atrakcji i w ramach lekcji pojechali do Żabnicy – malowniczej wsi w gminie Węgierska Górka, w Beskidzie Żywieckim. W czasie wycieczki dzieci nie tylko bawiły się na śniegu, toczyły bitwy na śnieżki, zjeżdżały z górki, ale również uczestniczyły w kuligu. Co odważniejsi chłopcy mieli sposobność powożenia saniami, oczywiście pod bacznym okiem woźnicy. Po przejażdżce odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Czas spędzony na łonie przyrody był nie tylko doskonałą okazją do zacieśniania więzi koleżeńskich, ale również okazją do podjęcia aktywności fizycznej. Opiekę w czasie wyjazdu sprawowały panie: Justyna Kowalska, Jolanta Spyra, Katarzyna Walczak, Irena Adamczyk oraz Agnieszka Bugla.