WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA

14.02.2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Walentynki”. Dzień ten uczciliśmy ubrani na czerwono, a także obdarowywaliśmy się serduszkami.

15 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk kukiełkowy pt. „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena. Wychowankowie z zapartym tchem śledzili losy Kaja i Gerdy. Przygody bohaterów zrobiły na najmłodszych ogromne wrażenie. Z pewnością niezwykłe przedstawienie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

27.02.2018 r. grupy „Różyczki” i „Skrzaty” obchodziły Dzień Dinozaura. Dzieci w tym dniu przyszły przebrane za różne prehistoryczne gady. Mali paleontolodzy przeżyli ciekawą przygodę w trakcie odkrywania i badania historii najdawniejszych zwierząt. Przedszkolni poszukiwacze szukali kości dinozaurów zakopanych w piasku. Wyłupywali szkielet dinozaura z kamienia. Zbudowali ogromny szkielet dinozaura z różnych nieużytków. Na koniec dnia na dzieci czekały niespodzianki – jaja dinozaurów, z których wykluły się małe dinusie oraz ciasteczka w kształcie jaja dinozaura.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice
ul. Zwycięstwa 7
43-178 Ornontowice
tel./fax:32 2355016
NIP:635-17-19-984
zsp@ornontowice.edu.pl

www.spmiarka.edu.pl/smodbip

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer