WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA

14.02.2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Walentynki”. Dzień ten uczciliśmy ubrani na czerwono, a także obdarowywaliśmy się serduszkami.

15 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk kukiełkowy pt. „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena. Wychowankowie z zapartym tchem śledzili losy Kaja i Gerdy. Przygody bohaterów zrobiły na najmłodszych ogromne wrażenie. Z pewnością niezwykłe przedstawienie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.