NOC W AKADEMII PANA KLEKSA

W wyniku konkursu, który odbył się na przełomie kwietnia i maja, udało się wyłonić dwudziestu finalistów, którzy wezmą udział w nocy w Akademii Pana Kleksa, w którą to nasza szkoła zamieni się już z początkiem czerwca.

Eliminacje nie należały do najprostszych, ponieważ uczniowie musieli, w jak najkrótszym czasie, wykazać się nie tylko skrupulatną wiedzą ze znajomości treści książki Jana Brzechwy, ale również umiejętnością wnioskowania, a także niezwykle trudną sztuką rozumienia komunikatów przekazywanych przez szpaka Mateusza. Po niezwykle wyrównanym w wynikach konkursie, do którego przystąpiło 46 uczniów z klas IV- VI, do dalszej zabawy zakwalifikowali się, zdobywając kolejno największą ilość punktów:

Lenart Julia
Spyra Aleksandra
Korandy Magdalena
Szymura Emilia
Kalisz Olga
Szala Zuzanna
Rzydzik Marta
Langer Oliwia
Kolada Dominika
Kruszecka Emilia
Kops Luiza
Magdalena Blacha
Kolada Oliwia
Kapica Aleksandra
Porembska Dorota
Iwańska Marta
Klima Zuzanna
Machulik Filip
Przechrzta Adam
Smorz Anna

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!