WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - PASOWANIE NA STARSZAKA

13 października 2020r. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka odbyła się niezwykle ważna uroczystość -pasowanie na starszaka. Dzieci z grup sześciolatków: Stokrotki, Kotki, Motylki, pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały artystyczne umiejętności Pani Dyrektor Monice Orłowskiej-Przybyła oraz wicedyrektorkom: Pani Iwonie Sznapce oraz Bożenie Kubicy. Po części artystycznej, grupy złożyły uroczyste ślubowanie. Przyrzekali być wzorowymi, grzecznymi i uśmiechniętymi przedszkolakami. Na koniec zostały oficjalnie pasowane przez Panią Dyrektor na starszaków oraz otrzymały dyplomy. Rokrocznie w uroczystości aktywnie uczestniczą rodzice oraz zaproszeni goście. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa pasowanie odbyło się z osobna w każdej grupie, co nie ujęło wyniosłości tego wydarzenia, a kadra pedagogiczna dołożyła wszelkich starań, by ten dzień pozostał wyjątkowy.

„Zdjęcie