PRZEDSZKOLE - OTWARCIE NOWEJ SALI

W dniu 01.09.2021 r. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice odbyło się oficjalne otwarcie nowej sali zajęć. Wójt Gminy Ornontowice Marcin Kotyczka oraz Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Monika Orłowska - Przybyła dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi. Oczekująca na gości grupa „Jeżyków”, która w tym roku szkolnym będzie mogła korzystać z nowego pomieszczenia, wręczyła na ręce Wójta własnoręcznie wykonane kwiatki oraz dyplom podziękowania za modernizację sali. Przybyli goście ofiarowali przedszkolakom duży zestaw klocków.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci z radością i zadowoleniem bawiły się w pięknej nowej sali. Wszyscy jesteśmy dumni, że możemy przebywać w tak nowoczesnym pomieszczeniu.