PRZEDSZKOLE - DZIEŃ KROPKI

15 września od kilku lat w Naszym przedszkolu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi oraz zabawy. W Przedszkolu im. Kubusia Puchatka świętowanie trwało od samego rana, zarówno w najmłodszych grupach, jak i wśród starszych. Tego dnia kropki zawróciły wszystkim w głowach!

Dzieci przez cały dzień miały okazję brać udział w zabawach terenowych, rozwiązywać „kropkowe” zagadki, czy też wykonywać różnego rodzaju prace plastyczne. Ponadto, dzieci zapoznały się z bajką pt. „Kropka” autorstwa Petera Reynolds’a, na podstawie której mogły wspólnie z wychowawcami zastanowić się nad tym jakie posiadają talenty i mocne strony. Świętowanie każda z grup podsumowała wykonaniem pracy plastycznej, a efekty tych działań uwiecznione zostały za pomocą pamiątkowych zdjęć.

Dzień Kropki był zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli wspaniałym oraz niezapomnianym dniem pełnym radości, zabawy i przede wszystkim - kreatywności!