Przedszkole - Andrzejki, Magik, "Mam Talent"

Dnia 30 listopada br. w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. „Mam Talent”. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty w następujących kategoriach: piosenka, taniec, „godka" po śląsku, gra na instrumentach, scenka teatralna, pokaz sportowy, recytacja. Wszystkie występujące grupy 4,5 i 6 latków przedstawiły swój talent na bardzo wysokim poziomie. Biorąc pod uwagę wielkie zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie się do konkursu wszyscy otrzymali I miejsce! Nie obyło się bez wręczenia dyplomów oraz nagród. Dodatkowo nasz wielki dzień talentów urozmaicił występ gościa specjalnego - Iluzjonisty Konrada. Publiczność świetnie się bawiła, z zachwytem oglądała prezentowane sztuczki i nagradzała każdy pokaz gromkimi brawami. W tym dniu obchodziliśmy również „Andrzejki" - przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw oraz poznały zwyczaje i tradycje andrzejkowe.