Przedszkole - Konkurs "Cuda z liścia"

24 listopada br. zostały ogłoszone wyniki konkursu pt. „Cuda z liścia” realizowanego w grupach dzieci 6-letnich „Misie” oraz „Gwiazdki”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie samodzielnie lub przy pomocy rodziców przygotować dowolną kompozycję z jesiennych liści oraz innych darów jesieni. Spłynęło do nas mnóstwo prac, a każda ze stworzonych przez naszych przedszkolaków kompozycji była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wyłonienie trzech najlepszych prac było nie lada wyzwaniem – każdy z uczestników wykazał się bowiem niesamowitą kreatywnością i wyobraźnią. Po długich namysłach wyłoniono trzy najpiękniejsze prace, a miejsca na podium zajęli następująco:
I miejsce: Berenika Nowrot z grupy „Misie”
II miejsce: Bartosz Kamiński z grupy „Gwiazdki”
III miejsce: Aurelia Lepich z grupy „Gwiazdki”
Laureaci konkursu zostali obdarowani dyplomem oraz nagrodą wręczonymi przez panią wicedyrektor Iwonę Sznapkę. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienie oraz drobny upominek w ramach podziękowania za udział w konkursie.
Wszystkim gratulujemy i czekamy na kolejne konkursy!