Przedszkole - Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25 listopada br. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy przyszedł do przedszkola ze swoim ukochanym przyjacielem. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych.
Wszystkie przedszkolaki mogły zobaczyć wystawę stworzoną przez dzieci z grup Motylki, Biedronki i Nutki. Każda z grup przygotowała również piękne prace plastyczne z misiem w roli głównej. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.