Przedszkole - "Najpiękniejsza maska karnawałowa"

17 lutego br. odbył się wyczekiwany dzień dla dzieci z grup przedszkolnych „Gwiazdki” oraz „Misie” – ogłoszenie wyników konkursu plastyczno – technicznego pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. W konkursie udział wzięło bardzo dużo naszych zdolnych starszaków, a każda maska umieszczona na wystawie prac konkursowych budziła zachwyt i wyróżniała się swoją oryginalnością. Nie sposób było nie zwrócić uwagi na przepiękne prace dzieci przechodząc obok nich. W konkursie wyłoniono trzech laureatów zajmujących miejsca na podium, którzy otrzymali zasłużone nagrody, natomiast wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymali drobny upominek oraz dyplom z wyróżnieniem za udział w konkursie. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział i liczymy na Was przy kolejnych konkursach!