Przedszkole - Dzień Dinozaura

27 lutego br. obchodziliśmy Dzień Dinozaura w grupie przedszkolnej "Nutki", "Ośmiorniczki", "Rybki" i "Jeżyki". Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat prac paleontologa i wspólnie dokonaliśmy "wykopalisk", dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. "Nutki" oraz "Ośmiorniczki" wykonały również ogromny szkielet dinozaura, który zawisł na korytarzu w naszym przedszkolu. Nie zabrakło także zabaw ruchowych, gdzie dzieci skakały po śladach dinozaurów, a w zorganizowanych kącikach można było podziwiać dinozaury wykonane przez dzieci. Dzień Dinozaura upłynął wszystkim w miłej atmosferze, a na zakończenie dnia dzieci otrzymały medale oraz naklejki z dinozaurami.