Przedszkole - warsztaty cukiernicze

Warsztaty cukiernicze to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do świata słodkości i wzbudzenie ich zainteresowania sztuką cukierniczą. Dlatego też grupa przedszkolna "Jeżyki" w dniu 30.03.2023r. zaprosiła Panią Magdę, mamę naszego przedszkolaka, do poprowadzenia warsztatów. Zajmuje się ona cukiernictwem z pasji oraz zawodowo. W tym dniu obchodziliśmy również "Dzień muffinek" wobec tego rozpoczęliśmy właśnie od tego wypieku. Dzieci dowiedziały sie jak przygotować pyszne i kolorowe muffinki, które można dekorować według własnego pomysłu. Biorąc pod uwagę, że Wielkanoc jest coraz bliżej przedszkolaki wykonały również własne czekoladowe jajka.

Podsumowując, warsztaty cukiernicze to nie tylko wspaniała zabawa dla dzieci, ale również okazja do nauki i rozwijania umiejętności. Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie za poprowadzenie pięknych, słodkich warsztatów.