KONKURS "JESIENNE CUDAKI"

Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów, dlatego w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I – III pt. „Jesienne Cudaki”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy przestrzennej z darów jesieni (warzyw, owoców, kasztanów, liści itp.) przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych.
Głównymi celami konkursu było kształtowanie zainteresowań przyrodniczych wśród dzieci, zachęcanie do działań twórczych dzieci, rozwijanie zainteresowań plastycznych i czerpanie radości z procesu tworzenia.
W konkursie wzięło udział 27 uczniów. Wykonawcy wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Były one przede wszystkim bardzo kolorowe jak kolorowa bywa jesień i naprawdę niesamowite. Wystawa prac wzbudzała podziw i zainteresowanie oglądających, a wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Jury w składzie: pani wicedyrektor Iwona Sznapka, pani Katarzyna Walczak i pani Anna Wawer – Owczarek przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce:
Oskar Piwowarczyk kl. I b