slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

SZKOLENIA DLA RODZICÓW

DROWIE PSYCHICZNE NASTOLATKÓW
- dla rodziców i opiekunów

VERSO Instytut Psychoterapii I Zdrowia we współpracy z Departamentem Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województw Śląskiego ZAPRASZA na cykl bezpłatnych szkoleń online (warsztatów i konferencji) oraz działań promujących zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Celem organizowanego zadania jest realizacja Śląskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2019-2022, w zakresie promocji zdrowia psychicznego i poprawy kondycji psychicznej osób z terenu województwa śląskiego, w tym:

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Uczennica naszej szkoły – Julia Lenart zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów Oddziału Lubelskiego „Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?” Pisząc przejmującą pracę dotyczącą pasji polskiej Noblistki, zawładnęła sercami lubelskich jurorów, którzy zachwycili się jej opowiadaniem i przyznali mu wysoką lokatę. Jeszcze raz gratulujemy Julii sukcesu!

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - ZMIANY 2021

W załączeniu prezentacja o zmianach dotyczących egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego w roku 2021.

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

Na przełomie października i listopada odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny „Uroki jesieni”, który przeznaczony był dla uczniów klas I – IV. Miejsca i wyróżnienia zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych, przez komisję w składzie Katarzyna Walczak, Bożena Machulik, Halina Neumann i Anna Wajszczyk.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za oddane prace plastyczne. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.

SZLACHETNA PACZKA

Drodzy Rodzice!
Nasza szkoła po raz kolejny pragnie uszczęśliwić konkretna rodzinę w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Najważniejsze potrzeby wybranej rodziny to:
- żywność (pomogłaby odciążyć domowy budżet)
- mała lodówka (gdyż mieszkanie jest małe)
- ubrania dla dzieci (Dzieci bardzo szybko rosną, brakuje im przede wszystkim ciepłej odzieży na zbliżającą się zimę).

WYWIADÓWKI ONLINE

Wychowawca
IA
18.11.2020r.
p. Wyrobek Gabriela
IB
w innym terminie
p. Wawer - Owczarek Anna
IC
17.11.2020r.
p. Zdzieblik - Kowol Ewa

KONKURS LITERACKI

Samorząd Uczniowski klas I-III ogłosił literacki konkurs na „Wierszyk dla mojej Pani”. Komisja konkursowa przyznała 6 nagród i 2 wyróżnienia. Gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu utworów poetyckich.

Zdjęcia prac konkursowych

PODZIĘKOWANIE

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Cieszę się, że tak wielu uczniów i nauczycieli uczciło w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości.

W tegorocznej akcji wzięło udział 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN