slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

OSTATNIE POŻEGNANIE

Z wielkim smutkiem i przykrością przyjęliśmy wiadomość
o śmierci byłej nauczycielki Szkoły Podstawowej
Śp. Alicji Pucyk
Najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają

oraz cała społeczność
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice

#ERASMUS #ERASMUSDAYS

#ErasmusDaysPolandsDays 2020

Zapraszamy do kibicowania czterem dziewczętom z klasy VId, które 16 października o godzinie 13:30 wezmą udział w IV e-biegu Erasmusa.

Zdjęcie 4 dziewczyn, które wezmą udział w IV e-biegu Erasmusa

CYBERPRZEMOC - PORADNIK DLA RODZICÓW

Na stronie ministerialnej opublikowano poradnik dla rodziców związany z cyberprzemocą. Więcej informacji można znaleźć na stronie:

WYWIADÓWKI WRZESIEŃ 2020

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gminie Ornontowice zaprasza
w dniach 15, 16, 17 września br. na spotkania
z wychowawcami według poniższego harmonogramu.
Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny.
Osoby przebywające na terenie szkoły muszą mieć zakryte
usta i nos maseczką lub przyłbicą.
Wchodząc do szkoły należy zdezynfekować ręce.

Wychowawca
IA
p. Wyrobek Gabriela
IB
p. Wawer - Owczarek Anna
IC
p. Zdzieblik - Kowol Ewa

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

Najważniejsze wskazówki dla rodziców w związku z powrotem uczniów do szkół i placówek:

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 1 września w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice nowy rok szkolny rozpoczęto akademią przygotowaną przez uczniów i uczennice klas ósmych. W uroczystościach udział wzięli zaproszeni goście: Wójt Gminy Ornontowice – pan Marcin Kotyczka, Zastępca Wójta Gminy Ornontowice – pan Dariusz Spyra, Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy - pan Ryszard Milanowski, ksiądz proboszcz Grzegorz Lech oraz Przewodniczące Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. K. Miarki oraz Przedszkola im. Kubusia Puchatka – panie Aleksandra Pruś i Aneta Jeleniewicz.

81. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

W piątek, 28 sierpnia, nasi uczniowie uporządkowali teren wokół Pomnika przy ulicy Kolejowej - wygrabili liście, wyczyścili kostkę brukową. Umyli tablicę i płytę Pomnika. Prace porządkowe wykonał Patryk Kociuba ze swoją siostrą Pauliną. Wspierali nas również Rodzice – Państwo Sylwia i Tomasz Kociuba. Uczniowie wraz z Rodzicami złożyli kwiaty i zapalili znicze. Wspólnie uczciliśmy pamięć o Ofiarach II Wojny Światowej.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Rodzice i Uczniowie !

1 września 2020r. o godzinie 900 w sali gimnastycznej segmentu B odbędzie się akademia inaugurująca nowy rok szkolny 2020/2021 w obecności zaproszonych gości, przedstawicieli grona pedagogicznego oraz przedstawicieli uczniów klas VIII.

Pozostałe klasy będą miały spotkania z wychowawcami według podanego harmonogramu, który znajduje się w załączeniu.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o zastosowanie się do reżimu sanitarnego oraz ustalonych przez szkołę zasad.