.
slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

KONKURS "KAROLINKA"

4.12.2019. Klasa 8b wraz z wychowawcą wybrała się do Rybnika na Konkur Piosenki "Karolinka". Kibicowaliśmy naszej koleżance Julii Siedlaczek, która brała udział w konkursie. Dzięki naszemu dopingowi Julia zajęła I miejsce. Gratulujemy!.

KONKURS NA ALBUM POŚWIĘCONY KAROLOWI MIARCE

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie oddali w sumie 37 albumów. Prace były wykonane ciekawie, zgodnie z tematem. Wyniki przedstawiają się następująco:

• Natalia Michałowska kl. VII a,
  • Gabriel Łoboda kl. VII c
  • Nikola Fojcik kl. VIII a,
  • Jakub Fydrych kl. VII c

FILMY PROMUJĄCE SZKOŁY ŚREDNIE

Zapraszamy do zapoznania się z filmem przygotowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Mikołowie oraz filmami promocyjnymi szkół ponadpodstawowych Powiatu Mikołowskiego.

INFORMACJA

Informujemy, że Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) w ramach prewencji zapobiegania wypadkom na terenach wiejskich zaprasza dzieci szkół podstawowych do udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym pt.
„Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy”.
Szkolenie znajduje się na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz w linku https://prewencja.krus.gov.pl/.

DNI OTWARTE DLA PRZYSZŁYCH ABSOLWENTÓW

W załączeniu informacja dotycząca dni otwartych w szkołach średnich Powiatu Mikołowskiego.

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI RADY GMINY

W piątek 29 listopada uczniowie klas VIII Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice uczestniczyli w spotkaniu z Przewodniczącym Rady Gminy Ornontowice Panem Henrykiem Nieużyłą i Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Ornontowice Panem Ryszardem Milanowskim.Tematem spotkania był samorząd lokalny. Przewodniczący RG Pan Nieużyła przybliżył uczniom wiadomości o Radzie Gminy, o jej zadaniach i kompetencjach.