POPRAWA EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO

Logo Europejskich Funduszy Społecznych

Realizacja projektu „Poprawa efektywności kształcenia ogólnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gminie Ornontowice”

Od września br. rozpoczęliśmy realizację projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt trwać będzie do 30.06.2022r. i ma na celu podniesienie kompetencji wiedzy i umiejętności z przedmiotów ścisłych oraz umiejętności posługiwania się językami obcymi. Projekt w zależności od typu zajęć dedykowany jest uczniom klas IV – VIII. Regulamin rekrutacji uczestników projektu uwzględnia treści i wymogi zawarte we wniosku projektu i jest dla uczniów bezpłatny.

Zadania w ramach projektu realizowane będą w następujących obszarach:

1. Zajęcia dodatkowe (wyrównawcze) z języka angielskiego i języka niemieckiego (10 grup)
  2. Zajęcia dodatkowe ( wyrównawcze) z matematyki (10 grup).
  3. Warsztaty z innowacyjnych metod efektywnego uczenia się.
  4. Koła zainteresowań z matematyki, chemii, fizyki, biologii (po 3 grupy) dla uczniów ze szczególnymi uzdolnieniami prowadzone metodą eksperymentu.
  5. Doradztwo edukacyjno – zawodowe (podniesienie kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych na rynku pracy).
  6. Wyjazdy edukacyjno – rozwijające w formie warsztatów.
  7. Wyposażenie pracowni do nauczania metodą eksperymentu w zakresie nauk: matematyki, biologii, chemii i fizyki.
REGULAMIN REKRUTACJI UCZESTNIKÓW PROJEKTU.pdf435.91 KB
zalacznik nr 1 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO PROJEKTU.pdf566.46 KB