SZKOŁA PAMIĘTA

W związku ze zbliżającym się dniem 1 listopada, Patryk Kociuba i Paulina Kociuba uporządkowali teren wokół Pomnika przy ulicy Kolejowej. Wygrabili liście, wyczyścili płytę Pomnika. W pracy wspierali nas również Państwo Sylwia i Tomasz Kociuba.
Dla upamiętnienia Ofiar faszystowskiego barbarzyństwa uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicze. W chwili zadumy wspomnieli tych, którzy zapisali się w naszej historii.
Pamięć o Ofiarach II wojny światowej jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań.
Przed nami ważne listopadowe święta. Zachęcamy Mieszkańców Ornontowic do odwiedzenia Pomnika mieszczącego się przy ulicy Kolejowej. Warto w chwili refleksji pochylić się nad historią naszej Małej Ojczyzny.

oprac. Kornelia Osińska - Kurpas