DARY DLA SCHRONISKA

Przez dwa miesiące uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice zbierali dary dla Schroniska dla zwierząt "Fauna" w Rudzie Śląskiej. Akcja pokazała, że dzieci i młodzież mają wielkie serca dla braci mniejszych. Zbiórkę zainicjowała klasa 5d, ale hojne dary przynosili uczniowie wszystkich klas. 25 listopada zawieźliśmy zebraną karmę i koce do schroniska. Tam uczniowie mieli okazję zobaczyć los bezdomnych zwierząt, które pomimo najlepszej opieki pracowników schroniska, bardzo tęsknią za prawdziwym domem... Dzieci wzięły również udział w prelekcji na temat zwyczajów zwierząt domowych oraz właściwej opieki nad nimi. Na pewno wznowimy zbiórkę w przyszłym roku i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przynosili podarunki dla psów i kotów!

Zdjęcia ze schroniska” height=Zdjęcia ze schroniska” height=Zdjęcia ze schroniska” height=
Zdjęcia ze schroniskaZdjęcia ze schroniska” height=Zdjęcia ze schroniska” height=
Zdjęcia ze schroniska” height=Zdjęcia ze schroniskaZdjęcia ze schroniska
Zdjęcia ze schroniska” height=Zdjęcia ze schroniska