DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

W dniu 12 lutego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i przy wsparciu finansowym Rady Rodziców została zorganizowana dyskoteka walentynkowa. Tego popołudnia i wieczoru na dużej sali gimnastycznej zaroiło się do uczniów ubranych na czerwono, bowiem prawie wszyscy z uczestników pamiętali, żeby mieć na sobie dowolną część garderoby właśnie w kolorze przypisanym walentynkom. W czasie dyskoteki rozdana została przez profesjonalnego listonosza, w rolę którego wcielił się uczeń klasy VIII Rafał, poczta walentynkowa oraz ogłoszono długo wyczekiwany przez wszystkich wynik wyborów na Króla i Królową dyskoteki. Zostali nimi Dawid z klasy VI oraz Amelka z klasy VII, którzy przy ogólnym aplauzie wszystkich uczniów, odtańczyli walca zwycięstwa. Dyskotekę można niewątpliwie uznać za udaną, ponieważ parkiet był zawsze pełen tańczących. Dziękujemy wychowawcom za poświęcony czas.

Przewodniczący Szkoły

”Zdjęcia”Zdjęcia”Zdjęcia