PODSUMOWANIE KONKURSU

WYNIKI KONKURSU „MOJA ULUBIONA POSTAĆ BAJKOWA”

W kwietniu w ramach innowacji pedagogicznej w zakresie edukacji czytelniczej z elementami bajkoterapii „Mały człowiek w świecie wielkiej literatury” prowadzonej w grupach 3, 4-latków zorganizowany został konkurs plastyczny dla dzieci „Moja ulubiona postać bajkowa”. W konkursie wzięło udział dziewięcioro dzieci z grup: Misie, Gwiazdki, Pszczółki, Słoneczka i Jeżyki, byli to: Gaja Winciorek, Maja Berezowski, Katarzyna Kornas, Bartosz Kamiński, Wojciech Misiura, Mateusz Rędzia, Oskar Szala, Borys Nieradzik oraz dziecko z grupy "Słoneczka". Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsca, w związku z obecną sytuacją dyplomy i nagrody otrzymają po powrocie do przedszkola. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, wykazaliście się dużym zaangażowaniem, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne. Prace są bardzo pomysłowe i oryginalne. Zapraszamy do obejrzenia prac i dziękujemy zarówno Dzieciom jak i Rodzicom za udział w konkursie. Poniżej zdjęcia prac konkursowych.

Organizatorzy: Maria Bończyk i Marzena Rożek