SZKOLENIA DLA RODZICÓW

ZDROWIE PSYCHICZNE NASTOLATKÓW
- dla rodziców i opiekunów

VERSO Instytut Psychoterapii I Zdrowia we współpracy z Departamentem Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województw Śląskiego ZAPRASZA na cykl bezpłatnych szkoleń online (warsztatów i konferencji) oraz działań promujących zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Celem organizowanego zadania jest realizacja Śląskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2019-2022, w zakresie promocji zdrowia psychicznego i poprawy kondycji psychicznej osób z terenu województwa śląskiego, w tym:

• prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, kształtowania przekonań, postaw, zachowań i stylu życia wzmacniającego zdrowie psychiczne,
  • przeciwdziałanie seksualizacji dzieci i młodzieży,
  • zapobieganie i wczesne wykrywanie zaburzeń depresyjnych.

W danym dniu o podanej godzinie należy zalogować się klikając na poniższy link:

Meeting ID: 851 5041 6668
Dla sprawnego logowania się wskazane jest zainstalowanie Zooma. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny.

tematyka spotkań.jpg94.72 KB