KONKURS RECYTATORSKI

Na początku marca w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie odbyły się przesłuchania w ramach powiatowych eliminacji Konkursu Recytatorskiego "MAŁY OKR". Na scenie zaprezentowali się najmłodsi uczniowie naszej szkoły: Maksymilian Spyra z klasy 2 c, Wiktoria Drobiczek z klasy 2 a oraz Liwia Mora z klasy 2a. Wczoraj, 15.03.2021 r. laureaci miejsc i wyróżnień otrzymali nagrody i dyplomy. Wśród nich znalazł się Maksymilian Spyra, który otrzymał wyróżnienie II stopnia. Cieszymy się, że w tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, recytując wiersze wybitnych autorów poezji dziecięcej. Konkurencja była ogromna, dlatego jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Maksia i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia uczestników konkursu

Zdjęcie dyplomu dla Maksymiliana