MŁODZI I SILNI

W dniu 18 czerwca 2021 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Gminie Ornontowice nastąpiło uroczyste otwarcie szkolnej siłowni.
Nowoczesny, skomputeryzowany sprzęt pozyskany został dzięki projektowi Fundacji JSW "Młodzi i Silni".

Młodzież długo i cierpliwie czekała na poluzowanie obostrzeń związanych z działaniem siłowni. Cieszymy się, że w tak słonecznym dniu udało się to marzenie zrealizować.

W otwarciu uczestniczył pan Wójt Marcin Kotyczka oraz jego zastępca, pan Dariusz Spyra, a także dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego - p. Monika Orłowska - Przybyła, jej zastępczynie - p. Bożena Kubica i p. Iwona Sznapka i przedstawiciele nauczycieli wychowania fizycznego - p. Elżbieta Lewicka i p. Łukasz Hauke.
Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczno - sportowy z udziałem szkolnego zespołu tanecznego New Wave oraz reprezentantów szkoły w międzyszkolnych zawodach sportowych. Teraz pozostaje nam już realizować hasło projektu, czyli pracować nad siłą, sylwetką i kondycją.

Zdjęcia nowo otwartej siłowni w szkole dzięki Fundacji JSW
Zdjęcia z otwarcia siłowni
Zdjęcia z otwarcia siłowni - uroczyste przecięcie wstęgi
Zdjęcia ćwiczącej młodzieży w nowej siłowni