Przedszkole - Urodziny Kubusia Puchatka

Jak co roku w miesiącu październiku w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice obchodzimy magiczny dzień - urodziny naszego patrona. Tym razem był to 17 październik. Największą atrakcją tego wydarzenia był Kubuś Puchatek, który zawitał do naszego przedszkola, umilił czas dzieciom oraz poczęstował cukierkami ze swojego słoja. Przedszkolaki wysłuchały bajki o ulubionym misiu, poznały jego przyjaciół, a także miały okazję zakosztować jego smakołyku - miodu. Nie obyło się również bez zabaw tematycznych i tańców. Następnie wszyscy zasiadli do bogato zastawionych stołów, by wspólnie delektować się urodzinowymi ciastami i smakołykami. Dzień ten był radosny, wspaniały oraz przepełniony pozytywnymi wrażeniami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne urodzinki Kubusia Puchatka.