Przedszkole - Pasowanie na Starszaka

25 października br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice, kontynuując coroczną tradycję, odbyło się Pasowania na Starszaka. Najstarsze grupy przedszkolne, tj. Rybki, Sówki, Ośmiorniczki i Nutki przygotowały występ artystyczny, który zaprezentowały przed zaproszonymi gośćmi - Rodzicami oraz Dyrekcją naszego przedszkola. Dzieci pokazały się z jak najlepszej strony - recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły, grały na dzwonkach, wykorzystały w występie kolorowe chusty i wstążki.
Zwieńczeniem było uroczyste ślubowanie połączone z pasowaniem na starszaków. Ponadto każdy przedszkolak otrzymał rożek obfitości wraz z cukierkami. Był to dzień pełen wzruszeń oraz radości zarówna dla dzieci, jak i rodziców, dyrekcji oraz wychowawców grup.