„Paczuszka dla maluszka”

Drodzy Rodzice,
od poniedziałku, 4 grudnia, nasze przedszkole włącza się w akcję charytatywną „Paczuszka dla maluszka”. To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r. zawsze w świątecznej atmosferze zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jest to zbiórka artykułów kosmetycznych dla podopiecznych placówek takich jak: hospicja dziecięce, hospicja perinatalne, domy dziecka czy domy samotnej matki. W ramach otrzymanej bombki chętni z Państwa mogą przynieść jakiś podarek pod naszą paczuszkową choinkę w korytarzu na części szkolnej oraz przedszkola.
Nasze dary dostarczymy w tym roku to Hospicjum Cordis w Katowicach. Szczegółowe informacje o potrzebach placówki widnieją na plakatach obok choinek. Artykuły zbieramy do 20 grudnia.
Dziękujemy za każdą pomoc i wielkie serce!

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”
(Ks. Mieczysław Maliński)

Plakat Fundacji Małych Stupek zapraszający do udziału w świątecznej zbiórce.