Przedszkole - Dzień Babci i Dziadka

W dniach od 19 do 25 stycznia br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Jest to niezwykłe wydarzenie, które budzi radość zarówno wśród najmłodszych, jak i ich kochających dziadków. Każda grupa przedszkolna przygotowała występ artystyczny. Nie obyło się również bez Jasełek i wspólnego kolędowania. Na naszych gości czekał również słodki poczęstunek. Na zakończenie przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami za prezentację swoich talentów, a następnie wręczyły upominki swoim babciom i dziadkom. W oczach wszystkich było widać ogromne wzruszenie.
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu to nie tylko święto rodzinne, ale także okazja do edukacji i przekazywania wartości. Dzieci uczą się szacunku do starszych pokoleń, pielęgnowania relacji rodzinnych i doceniania roli, jaką pełnią babcie i dziadkowie w ich życiu.