32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Podsumowanie 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
sztab # 644 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
W Gminie Ornontowice

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Tegoroczne hasło brzmiało: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Nasz sztab był jednym z ponad 1600 sztabów utworzonych w ramach 32. Finału WOŚP. Jak co roku doświadczyliśmy ogromnego wsparcia ze strony mieszkańców Ornontowic. Dzięki Państwa hojności i zaangażowaniu, wolontariuszom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice udało się zebrać do puszek w sumie 16 678,52 zł. Najwyższe kwoty z kwesty uzyskali: Wiktor Szwiec (1612,16 zł), Adam Wilim (1228,64 zł) oraz Dorota Bul (1180,00 zł). Do puszki Pani Dyrektor Moniki Orłowskiej - Przybyły wrzucili Państwo 2797,75 zł.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się również 40 aukcji internetowych wystawionych przez nasz sztab na portalu Allegro. Wszystkie licytacje sztabu #644 zostały już zakończone. Kwota uzyskana z aukcji była imponująca i wyniosła 9 958,00 zł. Najwyżej wylicytowane zostały: Koszulka meczowa retro Górnik Zabrze z autografami – 2101 zł (darczyńca GKS „Gwarek”) oraz Bluza dresowa z kolorowym wilkiem Handmade – 1527,50 zł (darczyńca: p. Aleksandra Malczyk).

Miło nam było również Państwa gościć w niedzielne popołudnie, 28 stycznia, w naszym Sztabie. Chętni mogli obejrzeć z bliska wozy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornontowicach oraz porozmawiać z przedstawicielami OSP. W holu w segmencie B można było skorzystać z bogatej oferty Słodkiego Bufetu.

Łączna suma zebrana przez Sztab #644, która zasiliła konto 32. Finału WOŚP, wyniosła: 26 636,52 zł.

Serdecznie dziękujemy, że byliście Państwo razem z nami i wspólnie mogliśmy grać, by pomóc potrzebującym dzieciom i dorosłym. Jesteście Wspaniali!

Sztab #644
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym