Przedszkole - Dzień Smerfa

22 marca br. w grupie Smerfy został zorganizowany Dzień Smerfa, z tej okazji maluszki przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko. Wspólną zabawę tego dnia, rozpoczęliśmy od magicznego zaklęcia za sprawą, którego w mgnieniu oka na głowie każdego chłopca i dziewczynki pojawiła się najprawdziwsza smerfna czapka. Następnie poznaliśmy imiona kilku smerfów i wspólnie opisywaliśmy ich wygląd. Później wykonaliśmy magiczny eliksir sprawdzając tym samym co się stanie gdy atrament wymieszamy w gorącej wodzie, a co gdy w zimnej. Nie mogło również zabraknąć pysznego deseru ze smerfojagodami. Na koniec była chwila odpoczynku, podczas której mieliśmy okazję posłuchać bajek o smerfach. To był iście smerfastyczny dzień. Szkoda tylko, że skończył się tak szybko.