Przedszkole - Śniadanie wielkanocne

W przedszkolu Wielkanoc to czas radości, zabawy i wspólnego świętowania. 27 marca br. dzieci już od rana wyruszyły w magiczną podróż po smakach i przygodach, podczas świątecznego śniadania, które odbyło się w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Po wyśmienitym posiłku wyruszyliśmy na wielkanocną wyprawę po ogrodzie przedszkolnym, szukając śladów zajączka oraz czekoladowych jajek. Była to dla wszystkich nielada gratka!
Z okazji Wielkanocy dyrekcja, nauczyciele oraz personel przedszkola życzą wszystkim rodzinom przedszkolaków, aby te święta były pełne miłości, spokoju i radości.
Niech święta będą czasem wzajemnej życzliwości i radości, a każdy dzień Wielkanocy niech będzie dla Was pełen nadziei i błogosławieństwa.
Wesołego Alleluja!