Przedszkole - Dzień Gofra

25 marca przypada Międzynarodowy Dzień Gofra. Z tej okazji najstarsze grupy przedszkolne, tj. Rybki, Ośmiorniczki i Sówki w swoich salach upiekły gofry. Przed największą atrakcją, czyli degustacją, wszyscy dowiedzieli się z czego takie gofry można zrobić oraz z czym najlepiej je jeść. Przedszkolaki po części teoretycznej przeszły do praktyki i zrobiły pyszne ciasto, z którego następnie nauczycielki upiekli dla wszystkich gofry. Starszaki kosztowały je z różnymi, wybranymi przez siebie dodatkami. Były owoce, cukier puder, dżem i krem czekoladowy, można było zjeść je także bez żadnych dodatków. Zapach pieczonych gofrów roznosił się po całym korytarzu. Wszystkim dzień bardzo się podobał i na pewno będziemy go mile wspominać.