Our Culture Rainbow - sukces projektu

Z ogromną radością informujemy, że projekt eTwinning "Our Culture Rainbow", realizowany przez uczniów klasy 2A pod opieką: Sandry Szwiec i Bożeny Kubicy, został wyróżniony prestiżowym Krajowym Znakiem Jakości. Projekt, który trwał przez cały rok szkolny, zdobył uznanie za swoją innowacyjność, zaangażowanie uczniów oraz wysoką jakość realizacji. Dzięki wspólnej pracy uczniów i nauczycieli, nasze przedsięwzięcie zostało docenione, co jest wielkim sukcesem zarówno dla szkoły, jak i uczestników projektu. Nagrodzenie projektu Krajowym Znakiem Jakości jest dowodem na to, że nasze działania edukacyjne nie tylko spełniają wysokie standardy, ale także inspirują i motywują do dalszego rozwijania międzynarodowej współpracy. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w projekt uczniom i nauczycielom oraz cieszymy się z tego wspaniałego osiągnięcia!
#eTwinning

Zdjęcia w ramach projektu