ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W dniu 2 września oficjalnie rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie klas starszych wraz z zaproszonymi gośćmi: Wójtem Gminy Ornontowice - panem Marcinem Kotyczką, Przewodniczącym Rady Gminy - Henrykiem Nieużyłą, proboszczem parafii św. Michała Archanioła - Grzegorzem Lechem, gronem pedagogicznym oraz innymi pracownikami szkoły świętowali go podczas uroczystej akademii.

Był to również doskonały moment, aby oficjalnie powitać nową Panią Dyrektor - Monikę Orłowską-Przybyłę, a także pożegnać wieloletniego pracownika Przedszkola im. Kubusia Puchatka, wspaniałego nauczyciela - panią Ilonę Kalinę oraz Przewodniczącą Rady Rodziców - panią Agnieszkę Wojtaś.

W czasie akademii uczczono 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz przygotowano krótki kabaret na temat szkoły zdominowanej przez gry komputerowe. Akademię poprowadził przewodniczący szkoły Jakub Fydrych. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 8b i 7a. W skład pocztu sztandarowego weszli tegoroczni ósmoklasiści: Alicja Wajszczyk, Paula Kotczka i Krystian Malczyk.