WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

22 marca wszystkie Przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny, aby podkreślić charakter tego dnia dzieci wraz z rodzicami przygotowały piękne wiosenne kapelusze.

Obchody rozpoczęliśmy kilka dni wcześniej od przygotowania Marzanny oraz nauki wiosennych wierszyków i piosenek.

Pierwszego dnia wiosny spotkaliśmy się w przedszkolnym ogródku, gdzie symbolicznie oblaliśmy Marzannę wodą, pożegnaliśmy zimę uroczystą recytacją wiersza oraz odśpiewaniem piosenek. Następnie udekorowaliśmy wiosenny gaik-maik i przeszliśmy ulicami Ornontowic w poszukiwaniu wiosny. Jednak to nie był koniec naszego świętowania. Przygotowany został również pokaz mody wiosennej, gdzie dzieci miały okazję zaprezentować swoje kapelusze.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych Przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.