PRZEDSZKOLE - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Gminie Ornontowice obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Przedszkolaki śpiewały ulubione piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych, wykonywały ciekawe prace plastyczne, spacerowały po najbliższej okolicy.

Nasze przedszkole wzięło również udział w akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką” (#życieprzedszkolaka), której patronatem był miesięcznik „Bliżej Przedszkola”. Wszystkie grupy zgromadziły się na boisku szkolnym, gdzie zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „Życie przedszkolaka”. Każdy przedszkolak otrzymał medal a każda z grup – Dyplom uczestnictwa. Filmik z wydarzenia można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku, jak również zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

Impreza udała się znakomicie. Przyniosła wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.