Przedszkole - konkurs "Ach śpij kochanie"

W miesiącu listopadzie br. w grupach przedszkolnych „Motylki”, „Biedronki”, „Ośmiorniczki”, „Nutki” i „Sówki” został ogłoszony konkurs fotograficzny pt. „Ach śpij kochanie”. Zadaniem rodziców było wykonanie zdjęcia śpiącego dziecka i przyniesienie go do przedszkola. Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć przedszkolaków. Niektóre dzieci podczas snu robiły słodkie minki, inne zasypiały w ciekawych miejscach lub przybierały nietypowe pozycje. Wszystkie dzieci wyglądały, jak prawdziwe aniołki. Wyeksponowane zdjęcia można było podziwiać na wystawie w naszym przedszkolu. Inauguracja konkursu odbyła się 25 listopada br. Wszystkie dzieci, które zostały tak pięknie uchwycone na zdjęciach przez swoich rodziców, otrzymały dyplomy oraz upominki. Dziękujemy rodzicom za aktywne włączenie się do konkursu.