Przedszkole - Akcja "Sprzątanie Świata"

Akcja "Sprzątanie Świata" to wspaniała inicjatywa, która ma na celu poprawę stanu środowiska naturalnego poprzez zbieranie śmieci i oczyszczanie terenów publicznych. Jest to ważne nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci, aby nauczyły się dbać o swoje otoczenie i mieć szacunek dla natury. Wobec tego najstarsze grupy naszego przedszkola, tj. "Jeżyki", "Gwiazdki" w dniu 17.04.2023 r. postanowiły wziąć udział w ww. akcji. Na początku każdy z nas założył rękawiczki, a następnie wyruszyliśmy wokół naszej placówki celem zebrania wszelkich śmieci, które segregowaliśmy do odpowiednich worków na odpady. Dzięki temu postępowaniu możemy przekazać naszym najmłodszym wartości, które pomogą im w przyszłości stać się odpowiedzialnymi, troskliwymi i dbającymi o naturę osobami.