WIECZÓR MEKSYKAŃSKI

Dnia 7 listopada młodzież ucząca się języka hiszpańskiego miała okazję zagłębić się w kulturę Meksyku. Dzięki udziale w imprezie o tematyce Dia de los Muertos, uczniowie świętowali Dzień Zmarłych, który przybrał charakterystyczną formę zabawy i fiesty. Dekorowanie czaszek, gry i zabawy językowe, meksykańskie rytmy oraz konkurs na najpiękniejszą Catrinę było jednymi z atrakcji wieczoru. Aby lepiej poznać zwyczaje i tradycje mieszkańców Meksyku, na koniec zobaczyliśmy film "Coco", który zawierał wszystkie elementy tego pięknego i pełnego kolorów święta.

zdjęcia dzieci podczas wieczoru meksykańskiegozdjęcia dzieci podczas wieczoru meksykańskiegozdjęcia dzieci podczas wieczoru meksykańskiego