SZLACHETNA PACZKA

Przez 2 tygodnie rodzice, uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy oraz przyjaciele naszej Szkoły wspierali przedsięwzięcie jakim było zorganizowanie "Szlachetnej Paczki" dla potrzebującej rodziny. Po raz kolejny możemy z radością ogłosić UDAŁO SIĘ!!! Zebraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy. Dzięki hojności darczyńców zebraliśmy fundusze na opłacenie koniecznego opalu wraz z transportem, a także zakup upominków specjalnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a szczególne podziękowanie dla państwa Kasprzyckich oraz pana Andrzeja Nowaka, Doroty Winkler oraz Marietty Papierok za zorganizowanie transportu paczek, Pani Agnieszce Wojtaś za niezastąpione "źródło informacji", a Salonowi Fryzjerskiemu "Perfect" z Orzesza, za przekazany bon upominkowy. Uczniom klasy 8b podziękowania za pomoc w pakowaniu darów. Nie sposób wymienić wszystkich zaangażowanych - w tej sytuacji prosimy o wybaczenie. Cieszymy się jednak, że jesteśmy razem dla innych.
W niedzielę 08.12 nasza paczka dotarła do rodziny Pani Natalii. Oto jak wolontariusz wstępnie zrelacjonował moment przekazania zebranych darów:
„Jesteśmy już po wizycie. Napisze krótko, bo pełna relacja wkrótce do Państwa trafi. Rodzina nie dowierzała w ilość paczek. Przy otwieraniu każdej z paczek były łzy i słowa podziękowania. Pani Natalia najbardziej zadowolona była z opału oraz mebelek dla córki. Ilona nie kryła wzruszenia najbardziej była zadowolona z kosmetyków i dużej ilości przyborów higienicznych oraz beżowej torebeczki. Najstarsza córka najbardziej ucieszyła się z beżowej torebeczki, kosmetyków oraz dużej ilości przyborów higienicznych. Najmłodsza pociecha rozdzierała każdy świąteczny papier na szczęście biegała po pokoju i rzucała w górę wszystkie strzępki papieru. Rodzina wszystkich wolontariuszy obradowała ogromnym uśmiechem, łzami wzruszenia. Rodzina dziękuję Państwu za chęć pomocy, przepiękny prezent na święta i za to, że dali im Państwo impuls do dalszej walki o lepsze życie. DZIĘKUJĘ! Rodzina przekazała dla Państwa upominek własnoręcznie zrobiona kartkę oraz stroik świąteczny”.

Po raz kolejny pokazaliśmy nasze przekonanie, że warto pomagać!!!!

”Zdjęcia”Zdjęcia”Zdjęcia