BEZPIECZNE FERIE

W czasie wolnym od nauki dzieci bardzo często dysponują dużą ilością czasu wolnego. Jeżeli pogoda pozwoli to wachlarz zabaw znacznie powiększa się o te, które są wielką atrakcją na świeżym powietrzu, śniegu lub lodzie. W trosce o bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole odbył się happening ,,Bezpieczne ferie 2020”. We wtorek 8 stycznia organizatorzy czyli uczniowie klasy III b odwiedzili każdą klasę i czytali im opowiadania nawiązujące do zasad bezpiecznej zabawy na śniegu oraz zachowań w czasie nieszczęśliwych wypadków. Były też humorystyczne wiersze utrwalające zasady zachowania się w czasie zimy i próba wspólnego śpiewu piosenki o feriach. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie plakatu na temat wylosowanego hasła. Pracę oczywiście poprzedziły przygotowania w formie oglądanych prezentacji multimedialnych, filmów edukacyjnych i pogadanek. Tak wspólnymi siłami powstała przepiękna wystawa prac, będąca zarazem ,,kolorowym regulaminem i przestrogą” na zbliżające się ferie.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział oraz życzymy udanych, fantastycznych i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych!

Klasa III b z wychowawczynią.

„Zdjęcia„Zdjęcia„Zdjęcia
Zdjęcia ze schroniska„Zdjęcia„Zdjęcia
„ZdjęciaZdjęcia ze schroniskaZdjęcia ze schroniska