28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

PODSUMOWANIE 28. FINAŁU WOŚP
W SZTABIE MIESZCZĄCYM SIĘ
W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W GMINIE ORNONTOWICE

W niedzielę 12 stycznia 2020 r. odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab w Ornontowicach został zorganizowany już 15 raz.
Na terenie Ornontowic w dniu Finału kwestowało 20 uczniów.
O 1500 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym rozpoczęła się Impreza towarzysząca 28. Finałowi WOŚP. Można było zobaczyć występy artystyczne, skorzystać z oferty „Kącika Malucha” oraz przejażdżki sportowym samochodem marki Porsche, pośpiewać Karaoke. Otwarty był bufet, działała loteria. W przerwach między występami artystycznymi przeprowadzona została sprzedaż przedmiotów wartościowych.
Imprezę Finałową zakończyło tradycyjnie o godzinie 2000 „Światełko do nieba” na boisku GKS Gwarek.
Łączna kwota zebrana podczas 28. Finału WOŚP przez Sztab w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gminie Ornontowice wynosi: 33 300, 25 zł.

Wszystkim, którzy w niedzielę 12 stycznia 2020r. w Ornontowicach grali razem z nami na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej - dziękujemy!
Bez WAS nie dalibyśmy rady!

W imieniu Sztabu
Kornelia Osińska-Kurpas