SAMORZĄD UCZNIOWSKI NA PEŁNYCH OBROTACH

Samorząd Uczniowski przy wsparciu finansowym Rady Rodziców każdego miesiąca począwszy od października organizował dni tematyczne w szkole.
I tak:
a) 4 X świętowaliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji urządziliśmy konkurs na najbardziej roześmianą klasę, a o zwycięstwie zadecydowała największa ilość głosów na Facebooku.
b) 31 X, aby tematycznie wpisać się w obchodzone tego dnia Halloween, zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej zaskakującą dynię.
c) 21 XI przygotowaliśmy drzewko szczęścia z okazji Światowego Dnia Życzliwości, na którym uczniowie zawieszali listki z życzeniami dla kolegów i koleżanek ze szkoły
d) 6 XII przeprowadziliśmy konkurs na najbardziej mikołajkową klasę. Tym razem zwycięzców wyłoniliśmy biorąc pod uwagę największą ilość ‘mikołajowych’ gadżetów i elementów stroju przypadających na klasę.
e) 19 XII odbył się Dzień Ryby - na przerwie robiliśmy łańcuch choinkowy z kolorowych, papierowych rybek, który następnie zawisnął na szkolnej choince
f) 5 II przygotowaliśmy słodki poczęstunek dla wszystkich, by tym samym uczcić dzień Nutelli.

W listopadzie odbyła się również dyskoteka andrzejkowa wraz kącikiem wróżb "na wesoło".

Przewodniczący szkoły