31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Plakat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak każdego roku Zespół Szkolno- Przedszkolny w Gminie Ornontowice zorganizował sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31 Finał przebiega pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą!

Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

W tym roku organizujemy kwestę do skarbonek oraz aukcje internetowe gadżetów z Fundacji WOŚP. Każdą osobę chcącą wspomóc Fundację WOŚP zapraszamy do udziału w zbiórce, która odbędzie się 29 stycznia 2023 r. w tradycyjny sposób. Wolontariusze będą kwestować w okolicach parkingów i kościoła w godzinach zbliżonych do mszy świętych oraz pod szkołą od 15.00 do 18.00. Wpłat można również dokonać za pomocą eSkarbonki na stronie naszego sztabu https://ornontowice-6577.wosp.pl/#ibox. Wszystkich, którzy chcieliby licytować aukcje internetowe zapraszamy na allegro (w wyszukiwarce należy wpisać #6577 wośp - ze spacją). Zapraszamy do wspólnego pomagania.