Wycieczka do Juraparku

W minioną środę (24.04) uczniowie klas 2c i 2d mieli niezwykłą przygodę – wyruszyli na wycieczkę do Juraparku w Krasiejowie. Mimo chłodnej pogody, która im towarzyszyła, każdy czuł się podekscytowany i gotowy na odkrywanie prehistorycznego świata.

Po dotarciu na miejsce uczniowie zostali powitani przez przewodnika, który oprowadził ich po parku, przybliżając historię dinozaurów oraz procesy ich odkrywania. Zwiedzanie zaczęło się od przejażdżki pociągiem przez tunel czasu, a zakończyło wizytą w kinie 5d oraz w oceanarium.
Niezapomnianym momentem wycieczki był dla uczniów widok replik dinozaurów w naturalnych rozmiarach. Podziwiali ogromne kreatury, próbując sobie wyobrazić, jak wyglądałby nasz świat, gdyby dinozaury nadal panowały na ziemi.
Mimo że aura nie była najłaskawsza, to nie przeszkodziło dzieciom w czerpaniu z wycieczki radości i edukacji. Wróciły do szkoły pełne nowej wiedzy i wrażeń, gotowe na kolejne przygody w świecie nauki.

Zdjęcie do artykułu