Konkurs Plastyczny „Jezus mówi…”

Sukces naszych uczniów w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jezus mówi…” pod honorowym patronatem Wydawnictwa “Dobry Pasterz”

Przed Wielkanocą uczniowie naszej szkoły zostali poproszeni o przygotowanie prac plastycznych ilustrujących treść wybranej przypowieści ewangelicznej. Prace zostały wysłane przez panią katechetkę Agnieszkę Gorzawską do Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku. Dnia 24 kwietnia 2024 roku zebrała się komisja konkursowa, która oceniła 249 nadesłanych prac plastycznych.

Laureatami konkursu w kategorii wiekowej klas 1-3 zostało dwóch uczniów naszej szkoły.

Szymon Miłek z klasy IB narysował pracę „Przypowieść o zabłąkanej owcy” i zajął I miejsce. Adama Szulc z klasy IA zdobył wyróżnienie za pracę „Dom na skale i dom na piasku”.

16 maja 2024 roku nasi laureaci wraz z rodzicami i opiekunem panią Agnieszką Gorzawską wzięli udział w oficjalnym ogłoszeniu wyników wraz z wręczeniem nagród w sali Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym artystom!!!

Zdjęcia w ramach projektu