UDZIAŁ UCZNIÓW W POWIATOWYCH TURNIEJACH PIŁKI NOŻNEJ

PODSUMOWANIE UDZIAŁU UCZNIÓW
W POWIATOWYCH TURNIEJACH PIŁKI NOŻNEJ

W kwietniu i maju uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gminie Ornontowice wzięli udział w międzyszkolnych turniejach piłki nożnej.

Jako pierwsi, w ramach Igrzysk Dzieci, walczyli w eliminacjach uczniowie roczników młodszych.

W Łaziskach Górnych dziewczęta w składzie: Aleksandra S., Dorota B., Nikola P., Wiktoria B., Wiktoria D., Maja D., Daria D., Nikola D., Justyna G., Lena W., Maria J. zajęły III miejsce rywalizując ze szkołami z Łazisk i Gostyni.

Chłopcy w tym samym turnieju zajęli I miejsce i awansowali do Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej, gdzie zajęli II miejsce. Drużynę stanowili: Olaf F., Daniel F., Sebastian K., Jakub N., Henryk P., Tymoteusz S., Filip S., Adam W., Bartosz W.

W kolejnych terminach, na turnieje wyjechały reprezentacje naszej szkoły roczników starszych (klasy VII I VIII).

W Łaziskach Górnych bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna dziewcząt, która wygrała międzyszkolne eliminacje.
Dziewczęta awansowały do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej w Orzeszu i tam okazały się bezkonkurencyjne zajmując I miejsce.
Skład zwycięskiej drużyny: Paulina M., Emilia M., Julia B., Natalia W., Justyna T., Martyna K., Hanna K., Zuzanna S., Hanna W., Wiktoria G .

Skład drużyny chłopców roczników starszych reprezentujących naszą szkołę w turnieju eliminacyjnym w Łaziskach Górnych: Jakub B., Michał B., Maciej G., Mateusz H., Konrad S., Michał S., Wiktor S., Wojciech Z.

Zdjęcia z turnieju