Wybory na Przewodniczącego Szkoły!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Z radością informujemy, że w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego szkoły! To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło naszym uczniom poczuć się jak dorośli, biorąc udział w demokratycznym procesie wyborczym.

W wyborach startowało trzech wspaniałych kandydatów, a głosy oddane przez uczniów wyłoniły zwycięzców:

- Przewodniczącą szkoły została Alicja z klasy 7b
- Zastępcą przewodniczącego został Kamil z klasy 6a
Serdecznie gratulujemy Alicji i Kamilowi oraz dziękujemy wszystkim kandydatom za ich zaangażowanie i świetne kampanie wyborcze. Jesteśmy dumni z naszej społeczności szkolnej, która tak aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyła w tym ważnym wydarzeniu.

To doświadczenie na pewno wzbogaciło naszych uczniów o wiedzę na temat procesu wyborczego i znaczenia demokratycznych wartości. Dziękujemy za Wasz udział i czekamy na kolejne inicjatywy, które będą inspirować naszą szkolną społeczność!

Razem tworzymy lepszą szkołę!

#WyborySzkolne #DemokracjaWPraktyce #NowyPrzewodniczący #Gratulacje

Zdjęcia z wyborów przewodniczącego